محل تبلیغات شما

داوری بوسیله کلام عیسی مسیح. 

پس عیسی مسیح با صدای بلند گفت:

هر که به من ایمان بیاورد نه فقط به من بلکه به فرستنده من نیز ایمان آورده است. هر که مرا میبیند فرستنده مرا دیده است. من نوری هستم که به جهان آمده ام تا هر که به من ایمان آورد در تاریکی نماند اما اگر کسی سخنان مرا بشنود ولی اطاعت نکند من در حق او داوری نمی کنم، زیرا نیامده ام تا جهان را محکوم سازم بلکه تا جهان را نجات بخشم. داوری هست که هر که مرا رد کند و سخنانم را نپذیرد او را محکوم می سازد. سخنانی که من گفتم در روز آخر او را محکوم خواهد ساخت. چون من از خود سخن نمی گویم بلکه پدری که مرا فرستاده است به من فرمان داد که چه بگویم و چگونه صحبت کنم و من می دانم که فرمان او حیات جاودانی است. پس آنچه من می گویم کاملا همان چیزی است که پدر به من گفته است. آمین هللویا هللویا هللویا مسیح راه جاودانگی محبت آمین. 

یوحنا 12:44/50

داوری بوسیله کلام عیسی مسیح.

ما مسیحیان ایمان داریم که همه گناهان ما با قربانی شدن عیسی مسیح بر صلیب پاک میشود.

مسلمانانی که میگویند اسلام کامل ترین دین و کتاب قران کلام خداست؟؟

مرا ,مسیح ,داوری ,هللویا ,محکوم ,جهان ,به من ,هر که ,را محکوم ,عیسی مسیح ,که مرا

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سماگستر پارسا نرده استیل همه چیز آزاد نگین کویر درباره ی دستگیره سالمندی و لوازم ساختمان نیلوفرانه دوست دارم فائزه مرادی|تقدیم به عشقم فائزه مرادی|وبلاگ فائزه مرادی هواساز ها و مطالعات فنی آسا وکیل | مشاوره حقوقی تخصصی تعمیرات دوربین